مراسم تجليل از خبرنگاران شهرستان

به نقل از روابط عمومي اداره منابع طبيعي و آبخيزداري شهرستان فريدن به مناسبت گراميداشت هفدهم مرداد ماه روز خبرنگار نشست صميمي با حضور جمعي از خبرنگاران در محل ايستگاه توليد بذر قهيز دامنه برگزار گرديد. در اين نشست كه مدير روابط عمومي اداره كل منابع طبيعي و آبخيزداري نيز حضور داشت ابتدا رئيس اداره منابع طبيعي و آبخيزداري شهرستان ضمن تبريك روز خبرنگار و هفته كرامت حفاظت از انفال و منابع طبیعی و هر آنچه كه سرمایه ملی یك ملت به شمار می رود را با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری که فرهنگ منابع طبیعی باید به معارف عمومی تبدیل شود وظیفه تك تك آحاد جامعه دانست.
در ادامه مدير روابط عمومي اداره كل سطح منابع ملي در استان را 92 درصد اعلام نموده و از بالابودن ميانگين سطح بيابان در استان در مقايسه با كشور و جهان خبرداد و از تلاشهاي صورت گرفته در مباحث بيابان زدائي توسط همكاران تقدير و تشكر نمودند . ايشان اظهار داشتند شاخص فرهنگ سازي در حوزه منابع طبيعي و آگاهيهاي زيست محيطي در دنيا 70 درصد و در ايران 9 درصد مي باشد  لذا حفظ منابع طبیعی را لازمه عمومیت پیدا کردن فرهنگ حراست از این عرصه ها در میان مردم و ارگان های نظارتی در این بخش دانست.
مسئول دفتر خبري نيز در اين نشست اظهار داشت: تمام مردم جامعه بخصوص بهره برداران از منابع طبیعی باید ضرورت حفظ و حراست از این منابع و عرصه های ملی را مد نظر قرار دهند چرا که منابع طبیعی از سرمایه های ملی است که باید به خوبی از آن محافظت کرد تا برای نسل های آینده مثمر ثمر باقی بماند.
 
در ادامه خبرنگاران سوالات خود را در زمينه مباحث مربوط به منابع طبيعي مطرح كه توسط رئيس اداره و مدير روابط عمومي پاسخ داده شد. درپايان نيز از خبرنگاران شهرستان با اهدا‍ لوح تقدير بعمل آمد.

 
درحال بارگزاری